První večerní divadelní představení ViViD Dance Company se uskuteční 29.6.2022

Cage je první divadelní představení připraveno ViViD Dance Company Roses a Dee Červinkovou. 

 Roses jsou dospělý nesoutěžní tým, zaměřen na Contemporary Art, experimental, složen z individualit a silných tanečnic, které se každá v tanci i v životě profilují po svém, nicméně v týmu se tyto individuality snoubí v jeden velký zázrak. A ten určitě musíte spatřit i vy ! 

 Cage je jejich první společný divadelní počin, zpracovaný nejen choreograficky Dee Červinkovou, ale taktéž improvizačně, přímo interpretkami. Tematikou představení je nespokojenost s vlastním tělem. Pocit klece v sobě samé, ve své vlastní hlavě a myšlenkách. Každodenní struggle nás všech - srovnávání se s okolním světem a potenciální konkurencí. Problematika sociálních sítí uvnitř vlastní hlavy. Nepřiměřený chtíč rychlosti růstu, nedočkavost. Přespříliš veliké nároky na sebe samou. 

 Budeme nesmírně rádi, když se na tenhle náš první společný počin dorazíte podívat i vy. Určitě to pro nás bude zajímavý start do dalších sezón a sbírání dalších, větších a kvalitnějších zkušeností. 

 Předpokládaná délka cca 40 minut. Bez přestávky

CAGE

Choreografie: Dee Červinková
Tančí: "ROSES" - Adél Zoe Malenovská, Adriana Franková, Amélie Pokorná, Anežka Bernardová, Anna Poupová, Anna Sniegoňová, Anna Šitnerová, Barbora Hajičová, Eva Soukupová, Karolína Lea Nováková, Kateřina Doubravová, Klára Lovíšková, Lenka Skácelíková, Monika Plachá, Sára Boufala, Soňa Mílová

Místo: Divadlo BRAVO