Ahoooj ViViďáčci, 
máme pro Vás skvělej workshop, který proběhne 10.10.2021 samozřejmě u nás ve Space.

Proběhnou celkem tři lekce: 
12:00-13:30 Shami
13:45-15:15 Miki
15:30-17:00 Collabo 

SHAMI
Jmenuju se Shami a momentálně působím jako tanečnice a lektorka v Brně. Posledních pár let se v tanci zaměřuju především na freestyle, ve kterém zkoumám možnosti svého pohybu. Ze stylů mi je nejblíž hiphop, house a afro, ale nikdy se nedržím pouze u jednoho. Styly mezi sebou ráda kombinuju a hledám mezi nimi pohybové souvislosti. Jsem otevřena všemu experimentování a objevování neobjeveného. Lekce bude zaměřená na afrofusion, tedy směsici nejrůznějších stylů pocházejících z Afriky. Ukážu jak různé techniky, které se napříč afrem využívají, tak kroky, které dané techniky obsahují.

MIKI
Věnuji se dancehallu do hlouby několik let, ale jsem přednostně univerzální tanečnice a miluju experimentovat s pohybem a také s tancem na kameru. Působím jak v divadle, tak v různých tanečních projektech a učím. Má lekce bude čistě dancehallová, s účelem seznámit vás s tímto stylem, takže bude vhodná úplně pro všechny. Budeme se na lekci bavit, protože dancehall je very social dance style, ale budeme se také věnovat konkrétním krokům, které dáme nakonec do routinky.

COLLABO
Naše collabo lekce bude fushion dancehallu a afra. Můžete se těšit na naši společnou choreo, která bude čerpat z těchto dvou stylů, ovšem především se těšte na viiibezz!! 🌞

Vstup na všechny 3 class = 400,-
Vstup na 2 class = 300,-
Vstup na 1 class = 250,-